GENELGündem

20.Ocak.2020

KILIÇ'TAN SAMSUNSPOR MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Unutmadık. Unutmayacağız. Samsunsporumuzun kırmızı-beyaz rengine siyahın eklendiği elim kazanın üzerinden 31 yıl geçti.. Acımız hâlâ taze. Samsunspor var oldukça, sporcularımızın hatıraları da daima yaşayacak.Ruhları şâd olsun..dedi.

devamını oku
14.Ocak.2020

KILIÇ, ALMANYA'DA AK PARTİ BERLİN TEMSİLCİSİNİ ZİYARET ETTİ

Türkiye- Almanya Parlementolararası Dostluk Grubu Başkanı ve İstanbulMmv.Akif Çağatay Kılıç, bir dizi ziyaret için gittiği Almanya'da AK Parti Berlin Temsilcisi Sayın Meryem Göka'ya da Milletvekili ile birlikte ziyaret etti.

devamını oku

  

12.Ocak.2020

KILIÇ, FİLENİN SULTANLARINI TEBRİK ETTİ.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Gururumuzsunuz👏👏👏 2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılmaya hak kazanan #FileninSultanları’nı gönülden tebrik ediyorum dedi.

devamını oku
08.Ocak.2020

KILIÇ, TÜRK AKIM DOĞALGAZ BORU HATTI TÖRENİNE KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya lideri Putin'in katıldığı Türk Akım Doğalgaz Boru hattı açılış törenine katıldı. Kılıç, Rusya doğalgazını,Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşıyacak olan #TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı hayırlı olsun dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
13.Ocak.2020

KILIÇ, BÜYÜKÇEKMECE'DE CENAZE NAMAZINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Büyükçekmece İlçe Başkanımız Murat Çelik'in vefat eden babası Bayram Çelik'e Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Mekânı cennet olsun dedi.

devamını oku
12.Ocak.2020

KILIÇ SAMSUNLU BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE TOPLANTI YAPTI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Samsunlu Belediye Meclis Üyesi hemşehrileri ile biraraya gelerek istişarelerde bulundu.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar