GENELGündem

18.Ekim.2018

KILIÇ İNSAN HAKLARI KOMİSERİ İLE GÖRÜŞTÜ

AKPM Türk Delegasyon Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Sayın Dunja Mijatoviç ve beraberindeki heyet ile faydalı bir görüşme yaptık dedi.

devamını oku
18.Ekim.2018

KILIÇ'TAN ARA GÜLER İÇİN TAZİYE

İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Fotoğraf sanatının büyük duayeni, Tūrkiye'nin hafızası #AraGüler’e Allah'tan rahmet diliyorum. Değerli sanatçımızın başta ailesi olmak üzere sanat dünyasına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum dedi.

devamını oku

  

10.Ekim.2018

KILIÇ AKPM GENEL KURULUNDA KONUŞTU.

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, İslamofobi ve radikalleşmenin engellenmesi için İslamın dış finansmanının önlenmesi adlı rapor üzerine AKPM Genel Kuruluna hitap ederek, değişiklik önergeleri vererek çekincelerimizi dile getirdim dedi.

devamını oku
09.Ekim.2018

KILIÇ AKPM SONBAHAR GENEL KURULUNA KATILDI

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, AKPM Sonbahar Genel Kurulu için geldiğimiz Strazburg'ta, Daimi Temsilciliğimizin heyetimizi bilgilendirme yaptığı yemekteyiz dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
13.Ekim.2018

KILIÇ İSTANBUL TEŞKİLATININ İSTİŞARE TOPLANTISINDA

İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İstanbul İl Başkanlığımızın 14. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Sapanca’da başladı. İstanbul teşkilatları olarak daha güçlü bir İstanbul için ve daha güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi.

devamını oku
10.Eylül.2018

KILIÇ AVCILAR AMATÖR SPOR KULÜBLERİNDE

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Avcılar da Amatör Spor Kulüpleri ile biraraya gelerek güzel bir toplantı yaptık dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar