GENELGündem.

24.Nisan.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, ENGELLİ GENCİN EN BÜYÜK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, en büyük hayali Galatasaray maçı izlemek olan spastik engelli Yunus Emre Boran’ın, hayalini gerçekleştirdi. Osmaniyeli Yunus Emre, Ligin 26. Haftasında Türk Telekom Arena’da oynanan Galatasaray – Adanaspor maçını izledi.

devamını oku
22.Nisan.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ'IN, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

devamını oku

  

21.Nisan.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ "GENÇ TÜRKİYE KONGRESİ" FİNAL PROGRAMI'NA KATILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu ülkeye ihanet edenler, bu ülkeyi birbirine katmak isteyenler, bu ülkede huzursuzluk çıkarmak isteyenler, bu aziz milleti bölmek isteyenler, bu ülkenin geleceğini karartmak isteyenler, 2023-2053-2071'de bu ülkenin varlığını ortadan kaldırmak isteyenler, karşılarında sizleri (gençleri) bulacak." dedi.

devamını oku
20.Nisan.2017

“SEÇİM SONUÇLARINI TANIMIYORUZ SÖZÜ BU MİLLETE HAKARETTİR”

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, referandum sürecinde ‘hayır’ kampanyası yapan başta CHP’nin “Bu seçim sonuçlarını tanımıyorum’ açıklamalarına tepki gösterirken, ‘Kendisine oy vermeyen kişilere hakaret etme hakkı kimsede yoktur. ‘Seçim sonuçlarını tanımıyoruz’ sözü bu millete hakarettir ve kabul edilemez bir sözdür” dedi.

devamını oku
SAMSUNGündemi
22.Nisan.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ'TAN AVRUPAYA UYARI: "ÇİFTE VATANDAŞLIĞI İPTAL ETMEKTEN BAHSEDİYORLAR; DİKKAT EDİN, BUNLAR DOĞRU İŞLER DEĞİL"

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa’dan birileri diyor ki 'hayır' diyenlerin de hakkının korunması lazım. Siz işinize bakın. Önce ülkelerinizde yaşayan vatandaşlarımızın haklarına dikkat edin. Oturma izinlerini, çifte vatandaşlığı iptal etmekten bahsediyorlar. Bundan bahsedenlerin ne kadar demokrat olduklarını gördük. Dikkat edin, bunlar doğru işler değil. Yanlış işler" dedi.

devamını oku
22.Nisan.2017

"SANDIKTAN ÇIKAN SONUCU TANIMAYANI BU MİLLET DE TANIMAZ"

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Sandıktan çıkan sonucu tanımayanı bu millet de tanımaz. Sandıktan çıkan sonuç milli iradedir." dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar